Legabebeshop açıldı!

 

LegabebeShop Kurucu Ortakları

LegabebeShop Açıldı. Legabebeshop.com da neler var?

 

Sevgili arkadaşlarım Gamze, Ezgi ve Gülderen’in biraraya gelerek kurduğu yaratıcı oyun, oyuncak ve aktivite setleri ile fark yaratan yaratıcı oyunlar dünyası legabebeshop.com açıldı. Lansmanına geçen haftalarda diğer blogger arkadaşlarımla birlikte Sushico Karaköy’de katıldığım legabebeshop bence kısa sürede Legabebe Aktivitenin  kendi etkinliklerinde kullandığı malzemelerden yola çıkarak çok büyük bir kitleye ulaşacaktır. Ben de burada kendileriyle ilgili bilgileri ve basın bültenlerini paylaşmak isterim. Kızlar başarılar! Bu yolda size bol kazançlı, huzurlu bir yolculuk dilerim….

 

Çocuklarımızın zihinsel gelişimlerini desteklemek, yaratıcılıklarını ve becerilerini ortaya çıkarmak için oyun ne kadar önemliyse, oyun materyalleri de o kadar önemlidir. Bu felsefeyle 2014 yılından bu yana çocuk atölyeleri düzenleyen Legabebe Aktivite’nin müdavimi olan ebeveynlerin, özenle seçilmiş oyuncak ve oyun materyallerini bir arada bulmak istemelerinden yola çıkılarak hayata geçirilen legabebeshop.com 5 Mayıs 2016’da online satışa başladı.

17 Mayıs 2016 tarihinde Sushico Karaköy’de düzenlenen açılış lansmanı, sosyal medyanın ünlü blogger annelerinin yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Lansman boyunca Arka Plan Photography ve Aybala Hancan en güzel anları ölümsüzleştirirken, Gamzeli Pasta’nın hazırladığı özel pasta damakları tatlandırdı. Ayrıca senhepkalbimdesin.com ekibinin hazırladığı zevkli çiçekler de davetlilere hediye edildi.

Üç kadın girişimci ve aynı zamanda anne olan Ezgi İçli, Gamze Malkoç ve Gülderen Murteza ortaklığıyla kurulan legabebeshop.com‘un temel amacı ebeveynlerin çocukları için kullanacağı ürünleri, kalitesi konusunda endişe etmeden satın almalarıdır.

legabebeshop.com’da Neler Var?

www.legabebeshop.com ile Legabebe Aktivite atölyelerinde kullanılan ne varsa bir ‘tık’ uzağınızda… legabebeshop.com’da, Legabebe Aktivite Ekibi tarafından deneyimlenerek beğenilen, gelişimi destekleyen oyuncakları, kitapları, kırtasiye ürünlerini ve aktivite setlerini bulacaksınız. legabebeshop.com ile çocuğu için en iyisini bulmaya çalışan, araştıran ve zamanını doğru yönetmek için çaba gösteren ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmak amaçlanmış. Tüm Türkiye’ye ulaşım garantisiyle satış yapan legabebeshop.com‘da yüzlerce çeşit özenle seçilmiş ürün mevcut.

 • Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini destekleyecek, yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak, evde keyifli zaman geçirmeyi sağlayacak
  Legabebeshop lansmanı çok keyifli geçti

  Legabebeshop lansmanı çok keyifli geçti

  aktivite setleri,

 • Çocukların hayal güçlerine hitap eden, duygu ve düşünce dünyalarını geliştiren sıra dışı kitaplar,
 • Birden fazla çocuğa oyun kurma ve bir arada oynama imkanı veren aktivite materyalleri,
 • 3 boyutlu düşünme yeteneğini geliştiren oyunlar,
 • Sağlık testlerinden geçmiş kırtasiye ürünleri,

 

Yaratıcı oyunlar dünyası legabebeshop.com’da oyun, eğlence, mutluluk dolu bir dünya sizi bekliyor!

 

Açılışa Özel İndirim

Açılış kutlamaları nedeniyle 31 Mayıs’a kadar legabebeshop.com‘dan alışveriş yapan herkese %25’e varan indirim uygulanırken, 75 TL ve üzeri alışverişlerden de kargo bedeli alınmayacak.

Bilgi için:

Gamze Malkoç / Kurucu Ortak

gamze.malkoc@legabebeshop.com /  0530 829 17 37

www.legabebeshop.com

/legabebeshop

Leave A Comment